Белько їхав по мосту на авто Opel білого кольору близько 16 години. Посередині споруди він зупинився та вийшов на дорогу. Чоловік пригрозив підірвати усе навколо, а в руках тримав сумку та невідомий пристрій, що може міг бути вибухівкою.

Важливо: У Києві чоловік погрожує все підірвати: перекрили міст і частково не працює метро

Згодом він почав стріляти з автомата у повітря. На місце інциденту стягнули усі підрозділи спецслужб, снайперів та броньовану техніку. Правоохоронці підозрюють, що Белько планував влаштувати теракт.

Що відомо про Олексія Белька?

Олексію Бельку 42 роки. Він народився у селищі Форос, що на території окупованого Росією Криму.

У червні 2019 року чоловік отримав військове звання старшого сержанта. Раніше він обіймав посаду начальника радіостанції радіоцентру польового вузла зв'язку військової частини А 3628, що розташована у Броварах Київської області.


Олексій Белько погрожує підірвати міст у Києві

26 червня суд визнав Белька винним у тому, що він самовільно покинув військову частину. Олексію призначивши покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті на 7 діб.

До слова, у поліції розповіли, що нещодавно Белько добровільно здав правоохоронцям 2 кілограми вибухівки та багато боєприпасів, які нібито знайшов "у сейфі у селі на Чернігівщині".

Що відомо про інцидент на мосту Метро у Києві?Олексій Белько під’їхав на міст в автомобілі Opel білого кольору. Посередині мосту він вийшов з машини та почав погрожувати усе підірвати. Ще через деякий час Белько стріляв із автомату у повітря та збив один дрон правоохоронців.

Через це на місце інциденту стягнули усі підрозділи спецслужб та броньовану техніку. Окрім того, правоохоронці перекрили міст Метро в обох напрямках. У столиці утворився справжній транспортний колапс – станції метро були пекриті, а біля мосту утворилися кілометрові затори.

Згодом Белька затримали спецпризпідрозділи Корд та Альфа. При ньому не знайшли вибохівку. Колишнього військового підозрюють у готуванні теракту, йому загрожує довічне ув'язнення.