Розпочали спортсмени з руханки. А згодом публіку розігрівали чер-лідерки. Далі — старт. У когось відповідальний марафон — 42 км. Інші обрали меншу дистанцію — 10, 5 та 2 кілометри. І хоч моросить дощ, бігуни кажуть, що мокра голова — це не біда. Адже головне — гарний настрій, запальна музика і задоволення.

А ще — яскравий костюм, як у Каті. Вона біжить десять кілометрів. А вперше стартувала у Швейцарії. У Юлі — дебют, до змагань вона готувалася рік. А сьогодні біжить із благодійною метою. Олег займається бігом професійно. Вдень зазвичай долає 15 кілометрів. Спортсмен зі стажем радить усім "бігати з головою".

Читайте також: Канадці встановили рекорд швидкості на капсульному велосипеді

За 2,5 години з'являється переможець. Для Євгена київський марафон немов ранкова прогулянка красивою українською столицею. Він — професійний марафонець і зазвичай бігає у Швейцарії та Італії. Спортсмен щодня долає 30 кілометрів. А на міжнародних змаганнях і цілу сотню. Найкращий результат за всю історію цього марафону був у 2013 році. Тоді донеччанин Андрій Наумов подолав 42 кілометри за 2 години 19 хвилин.

Автор сюжету — Альона Чернецька.

Додамо, один з бігунів знепритомнів під час бігу, його відвезли у лікарню.