Подивитися на виступ музиканта, який стає дедалі популярнішим у всьому світі, зійшлися сотні киян. Здебільшого це була молодь. Люди охоче слухали виступ наживо й навколо панувала творча атмосфера.

Цікаво Мей Маск приїхала у Київ та з'явилася на публіці в молочному костюмі від українського бренду

Несподіваний подарунок столиці

Про вуличний концерт у середмісті столиці України Рідлі повідомив на особистій сторінці в інстаграмі за кілька годин до його початку. У такий спосіб він вирішив підтримати людей в нелегкі часи, коли постійно треба жити в обмеженнях.

Києве, друзі! Мені набридли обмеження! Я ставлю піаніно в парку Шевченка о 16:00 і даю безкоштовний концерт для усіх! Я вирішив це 3 години тому! Приводьте своїх друзів, маму, приводьте гучні голоси, тому що ми співатимемо та розділимо прекрасні моменти в ці нелегкі часи!
– звернувся виконавець до своїх шанувальників.

На концерт Стівена Рідлі в парку Шевченка прийшли сотні Киян / Фото Павла Павлова, 24 канал

Стівен Рідлі відіграв концерт у парку Шевченка в Києві: відео

Стівен Рідлі запросив киян на спонтанний вуличний концерт: дивіться відео

Чим відомий Стівен Рідлі

Родзинкою стилю британця стало чуттєве виконання пісень під акомпанемент піаніно. До його репертуару входять як авторські композиції, так і кавери усім відомих хітів світового рівня. Здебільшого свої виступи співак знімає посеред парків і скверів. У соцмережах такі його ролики збирають мільйони лайків. Рекордом стало відео із 18 мільйонами вподобайок.