Без фан-зони великий фестиваль чи спортивне свято міжнародного масштабу, зазвичай, не обходяться. Для відпочинку людей спеціально облаштовують території. В сучасному світі — це аксіома.

Напередодні футбольного Євро у Києві почали облаштовувати дві фан-зони: на Поштовій площі та біля Палацу Спорту. На об’єктах монтують по два величезні телевізійні екрани, кожен площею 24 квадратних метри. Вхід до фан-зон буде вільний, починаючи з 10 червня.

На території обидвох фан-зон працюватимуть намети з їжею та напоями, окремо відведуть місце для паління. На Поштовій площі планують змонтувати ще й міні-стадіон для всіх охочих поганяти м’яча. Щодня Євро-2016 матиме свою програму розважальних заходів.

Окреме питання — безпека людей. На Поштовій площі, яка може вмістити до 7 тисяч осіб, будуть діяти 4 входи з постами охорони. На Спортивній площі фан-зона удвічі менша, тож і охорони буде небагато. Частину території на обох об'єктах обнесуть парканом. А ось металошукачі організатори вирішили не ставити.

Підприємці, котрим пощастило мати свої кіоски біля фан-зон, уже радіють. Для них це час гарненько заробити. На відмінну від продавців, столичні любителі футболу про відкриття фан-зон знають мало.

Читайте також: Прикордонники вирішили спростити життя фанам, які їдуть на Євро

У фан-зонах дозволять продавати пиво. Однак, тільки у пластиковій тарі. Інші алкогольні напої реалізовувати заборонено. Звісно ж, ажіотаж і наплив людей організатори очікують на матчах збірної України. Перший з них відбудеться вже у неділю 12 червня.

До слова, у Харкові також посилять заходи безпеки під час Євро-2016.