Пустош – так називають свою територію люди, які вижили в постапокаліптичному світі. Тут немає звичних для людства умов. Кожен день як виклик. Вода та вогонь – все, що треба для відновлення цивілізації.

Читайте також: У Монголії святкували на традиційному фестивалі яків

Легенда, чому світ перевернувся, у кожного своя. За основу взяті концепції комп'ютерної гри "Фалаут" та трилогії фільму "Шалений Макс". У постапокаліпсисі не лише одяг та зброя кардинально відрізняються від звичних. Місця відпочинку теж пропитані атмосферою божевільного світу. А виживання стоїть на одному щаблі з розвагами. У мороку, сирості та беззаконні головне насолоджуватись життям і цінувати кожну хвилину, бо вона може стати останньою.

Атмосфера повного цивілізаційного колапсу – це психологічне перезавантаження і вихід із зони комфорту. За словами організаторів, у такий спосіб люди тікають від рутини і дають волю внутрішньому голосу.

Для учасників фестиваль підготував рок-виступи, бойову арену, стрільбища та ще купу інших рольових ігор. Триватиме ж постапокаліпсис три дні. Після – радіаційний фон нормалізується і весь неформальний світ повернеться у звичне життя.

Про альтернативний погляд на відродження цивілізації – дивіться у сюжеті.