​​Як зазначили у прокуратурі, йдеться про розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів та службової недбалості під час будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. В огляді беруть участь експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, поліцейські та водолази.

Дивіться також У КМДА розповіли про хід будівництва та назви станцій метро на Троєщину

Спеціалісти нібито мають пірнати у Дніпро та визначити, наскільки якісно виконали підводні роботи підрядники.

Хочуть знайти ще одне порушення

У прокуратурі нагадали, що вже розслідують кримінальне провадження, яке стосується корупції під час будівництва Подільського мосту.

  • За даними слідства, перший заступник керівника Дирекції з будівництва шляхово-транспортних споруд Києва вже отримав повідомлення про підозру разом з очільником генпідрядника.
  • Експертиза нібито показала, що під час будівництва об'єкту робочі буцімто недофарбували залізобетонні прольотні плити автопроїзду. Це призвело до збитків на 4,5 мільйона.
  • Посадовцю інкримінують службову недбалість, яка призвела до тяжких наслідків. Генпідрядника можуть засудити до ув'язнення на термін від 7 до 12 років за привласнення бюджетних коштів.

Що ж стосується огляду, який відбувся 7 жовтня, правоохоронці обіцяють надати кваліфікацію ймовірним порушенням найближчим часом.

Досудове розслідування по цій справі триває.