Як повідомляє спільнота "Жизнь в Киеве" у Facebook, у мітингу взяли участь представники партії ПСПУ Наталії Вітренко, а також руху "Боротьба". Акція проходила перед Верховною Радою і в Маріїнському парку біля пам'ятника Ватутіну. Учасники заходу викрикували антиукраїнські гасла і заклики.

Сегодня в самом центре Киева прошла акция пророссийских сил, приуроченная к 72-летию освобождения Киева от немецких войс...

Posted by Жизнь в Киеве on 6 листопада 2015 р.

Зауважимо, рух "Боротьба" відкрито підтримує бойовиків "ДНР" і "ЛНР". У різних містах його активісти брали участь у зіткненнях на боці сепаратистів.

"Саме члени "Боротьби", 2 травня 2014-го року почали стрілянину на вулицях Одеси, в результаті якої сталися вуличні зіткнення і заворушення, що забрали життя 48 осіб. Лідер одеської "Боротьби" Олексій Албу після трагедії втік у Донецьк, а пізніше приєднався до бойовиків батальйону "Призрак" Олексія Мозгового", — пишуть у спільноті.

"Незважаючи на заборонений статус, київські активісти "Боротьби" взяли участь у ході та мітингу на честь Дня визволення від фашизму в Києві", — похизувалися у прес-службі "Боротьби".

Поліція акції не перешкоджала.

Журналіст Денис Казанський обурено відреагував на цю, інформацію,припустивши, що відверті сепаратисти зможуть спровокувати у Києві чергове побоїще.

Я конечно извиняюсь, но хочется спросить - это нормально, что в центре Киева проходят демонстрации сторонников ДНР из Бо...

Posted by Денис Казанский on 6 листопада 2015 р.