У дитини численні переломи: обох ніг, тазу, хребта. Про стан постраждалої так само, як і про причину її вчинку, повідомила на своїй сторінці у фейсбуці її тітка Катерина Мілічева.

Читайте також: У Запоріжжі банда школярок жорстоко побила 13-річну дівчину: нові подробиці інциденту

За словами родички, Ангеліна переживала через тиск однолітків і насмішок з неї. Через це вона не хотіла ходити до школи і не раз говорила, що там їй не подобається. Проте не пояснювала, у чому саме справа. Тітка дівчинки розповіла, що перед спробою самогубства Ангеліна запитала своїх однокласників:

Якщо я викинуся з вікна, ви теж будете сміятися?

Причиною насмішок переважно ставав колір шкіри дитини. Вона смуглява і за це однолітки прозивали її "мавпою". Примітно, що вчителі на такі слова та поведінку учнів ніяк не реагували.

У низці ЗМІ припускали: дитина могла вдатися до страшного кроку через розлучення батьків. Проте тітка спростовує цю версію: річ у тім, що батьки Ангеліни розлучилися 8 років тому, вплинути на дитину зараз це ніяк не могло. Дівчинка проживає з батьком і має все необхідне.


12-річна Ангеліна зараз з тяжкими травмами у лікарні/ фото з соцмереж

До речі, дитина вже вийшла з медикаментозного сну та проситься додому. Втім, їй поки складно дихати, вона сильно кашляє. Це – наслідок тижневої штучної вентиляції легень.

Поки ще постійні крапельниці, монітори, киснева маска, температура, але ми могли спілкуватися! Потроху налаштовуємо Ліну і самих себе на подальші операції і відновлення, а поки посилено лікуємо легені,
– додає тітка школярки.

Дитині вже прооперували одну зламану ногу і встановили апарат Ілізарова. Першу допомогу дівчинці надали в Охматдиті, однак на подальше лікування родичі просять допомоги у небайдужих. Відомо, що Ангеліну виховує тато і бабуся з дідусем. За словами тітки дівчинки, емоційний стан у всіх них зараз важкий.

Ангеліна
Ангеліна (у жовтій шапочці) з двоюрідною сестрою/ фото з соцмереж