Про це він розповів у коментарі Телеканалу новин “24”.

“Ви ж бачили, що там творилося. На перший та четвертий поверх потрапили як мінімум дві гранати. Там погоріли перекриття”, - сказав Соболєв.

За його словами, всередині на той час перебувало близько сотні людей, у тому числі поранені, тому загиблі не виключені. Поки що таку інформацію перевіряють.

Читайте також: Будинок профспілок продовжував тліти з вечора вівторка [Відео]

Він також зауважив, що звинувачення про те, що будівлю підпалила опозиція чи Самооборона, - безпідставні, адже в будівлі були поранені, активісти не могли піти на такий крок.

Водночас прес-служба “Батьківщини” повідомляє, що інформація про наявність жертв під час пожежі не відповідає дійсності. “Під час пожежі були вжиті всі необхідні заходи для евакуації громадян, у тому числі тих, які знаходилися у госпіталі медичної служби”, - йдеться в повідомленні.

Зауважимо, в деяких ЗМІ з'явилася інформація, начебто заступник голови фракції "Батьківщини" Сергій Соболєв повідомив, що у ніч проти 19 лютого в Києві у Будинку профспілок живцем згоріли 40-50 осіб.

Нагадаємо, у Будинку профспілок сталася сильна пожежа. За попередніми даними обійшлось без постраждалих. На місце події, майже після чотирьох годин від початку пожежі, прибули пожежні машини. Пожежа розпочалась близько 22:00 з шостого поверху будинку, далі вогонь перекинувся на інші поверхи і охопив більшу частину будівлі.

На думку Петра Порошенка Будинок профспілок підпалив "Беркут", для того, щоб позбавити опозицію штабу опору.

Міністерство внутрішніх справ обвинувачує активістів "Правого сектору" у підпалі Будинку профспілок у Києві.