Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька вперше в житті всідається в інвалідний візок. Це для експерименту. Та самостійно пересуватися не наважується. Навіть у центрі міста – перешкоди майже на кожному метрі.

Переїхати дорогу складно, бо високі бордюри, пробратися в магазин – взагалі неможливо, бо нема пандусів. А якщо і є, то неправильно зроблені. А ось цей перехід для людини у візку – просто місія нездійсненна.

Тут не можна проїхати не те, що самостійно, а навіть із допомогою міцного чолов’яги. Транспортувати телеведучу беруться ще й перехожі. Якщо для Соломії – це лише пригода, то її товаришка з такими труднощами бореться щодня.

Олена в інвалідному візку вже 20 років. Вона травмувала ноги, коли впала з висоти. Той день вона не любить згадувати. Але навчилася з цим жити. Утім, травма для неї не перешкода. Цього року Олена стала чемпіонкою світу з карате на інвалідних візках.

Активісти підрахували, лише в Києві людей з особливими потребами – 150 тисяч.

А тим часом інший маршрут у візку намагається подолати письменниця Ірена Карпа. Без допомоги перехожих не обходиться. Заїхала в книгарню і не вписалася в поворот.

Автор – Євгенія Коваленко.

Читайте також: Інваліда позбавили права на волю в Сумах