Усе сталося, коли люди пішли з’ясовувати стосунки з чоловіком, який живе разом з ними у будинку. Через його величезні борги за комуналку їм досі не подали тепло до помешкань.

Читайте також: Стрілянина у Харкові: підозрюваний іноземець втік у Росію

Також виявилося, що він крав електроенергію, приєднавшись незаконним шляхом до загальної мережі. Коли про це дізналися люди, то прислали електрика відімкнути це. Проте чоловік знову під'єднався, але цього разу до щитової сусіда. Мешканці будинку вирішили це припинити.

Проте поговорити конструктивно не вдалося, бо чоловік зайшов до квартири, як потім виявилося, по рушницю й вистрелив у ногу члену правління ОСББ цього будинку. Чоловіка в тяжкому стані забрала швидка допомога, а на місце прибули поліцейські.

Дивіться відео, як чоловік стріляв у сусіда в Києві

За життя Миколи цілу ніч боролися медики. На ранок постраждалий прийшов до тями. Зараз він у реанімації та потребує донорської крові.

Що відомо про стрілка?

Чоловік, який вистрелив сусіда, – мисливець зі стажем, а дозвіл на вогнепальну зброю має. Дружина виправдовує чоловіка, мовляв, сусіди самі спровокували його відкрити вогонь.

Читайте також: Підрив авто бізнесмена Ігоря Сала у Києві: відео моменту вибуху

Конфліктує з представниками ОСББ чоловік не давно. Остання серйозна суперечка з управдомом сталася навесні, коли встановлювали в будинку домофон. Тоді він накинувся на робітника і почав ламати його інструменти.

Поліція щодо чоловіка розпочала слідство. Зараз він у СІЗО. За замах на вбивство йому загрожує до 15 років ув'язнення.