Таку заяву зробила прес-служба народного обранця, передає УНІАН.

Зазначається, що на момент інциденту Мельничук виконував свої депутатські обов’язки з перевірки звернення члена Українського конгресу інвалідів Юрія Шеремета.

Читайте також: Стрілянина та Савченко: з'явилося відео конфлікту за участю Мельничука у Києві (18+)

"Герой Майдану повідомив, що відбувається рейдерське захоплення приміщення, в якому перебуває школа для дітей-інвалідів з обмеженими можливостями "Славія". Тому я і виїхав, аби з’ясувати обставини", – цитує слова парламентаря його прес-служба.

За словами політика, його зустріли "люди, які представилися громадськими активістами, а насправді, як виявилося згодом, охоронцями фірми "Донбас".

"Саме вони у кількості понад 30 осіб намагалися виселити з приміщення трьох представників школи – інвалідів, одна з жінок була на інвалідному візку", – додає він.

Як переконує нардеп, на його прохання виконавча служба жодних документів не надала, натомість за допомогою охоронної компанії почала вивозити меблі, які належать школі.

Крім того, приміщення зсередини виявилося розгромленим, і, зважаючи на таку ситуацію, він викликав поліцію.

Але "тітушки" з брудною лайкою розбили заднє бокове скло в автомобілі, запустили в салон газ, порізали шини та почали стрілянину. Людина, яка була поруч зі мною, є представником державної охорони, яка впродовж останніх 1,5 місяців здійснює його охорону у зв’язку із попередженням замахів на вбивство. Тому представник держохорони вимушений був діяти згідно з інструкцією та покладеними на нього посадовими обов’язками,
– додає Мельничук.

Зауважимо, що у зв’язку з подією депутат направив депутатське звернення до Міністерства юстиції, КМДА, Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури України для з’ясування обставин, які відбулися.

Читайте також: Мельничук став жертвою агресивних активістів: з'явилися неочікувані деталі стрілянини у Києві

Також Мельничук у коментарі "Українській правді" зазначив, що 15 серпня перебував на слідчих діях щодо стрільби на Троєщині як свідок, однак, як слідчі кваліфікували справу, народний обранець не знає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що позафракційний народний обранець Сергій Мельничук бойовими патронами влаштував стрілянину на Троєщині у Києві.

Згодом з’ясувалося, що конфлікт виник на території дитячого садка. Крім того, екс-боєць батальйону "Донбас" і блогер Євген Шевченко звинувачує політика у сприянні рейдерському захопленню установи. За його словами, місцеві жителі два роки боролися за садок, тому і цього разу встали на його захист.

У поліції своєю чергою стверджують, що стріляв не Мельничук, а, можливо, його охоронець, який таким чином хотів, заспокоїти тих, хто оточив його авто.