Про це йдеться на офіційному сайті Миколи Томенка.

Депутат каже, що до нього надійшла інформація про те, що “зараз в Києві обмундировані, озброєні та тренуються дві з половиною тисячі податкових міліціонерів, що набрані по 200 осіб з регіонів України”.

“Як інформують самі податкові міліціонери, що перебувають у Києві, їх готують для залучення на вівторок, як їм говорять, – “у разі необхідності” їх можуть використати разом із спецпризначенцями та міліцією у Києві, оскільки “немає довіри” до київської міліції та київської податкової міліції”, - розповів Томенко.

З огляду на це опозиціонер звернувся до Міністра доходів і зборів Олександра Клименка з вимогою підтвердити чи спростувати цю інформацію. У разі підтвердження такої інформації Томенко вимагає пояснити, “на яких підставах і для якої мети залучені з регіонів України більше двох тисяч представників податкової міліції”.

Нагадаємо, у Народної Ради ще в ніч з 24 на 25 січня з'явилася інформація, що працівникам податкової міліції видають особисту зброю – пістолети та інші спецзасоби.

Окрім того, опозиціонер Анатолій Гриценко стверджує, що сьогодні вночі передадуть до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання - 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду.

За даними джерела ZN.UA в уряді, сьогодні на закритому засіданні Кабінет Міністрів прийняв протокольне рішення збільшити чисельність спецпідрозділів “Грифон” і “Беркут” до 30 тисяч осіб та розширити їхні повноваження.