Величезні залізні паркани та металошукачі. Полція та Національна гвардія ретельно перевіряла кожного, хто бажає потрапити на територію Київ прайда. Пускають не всіх.

Читайте також: Марш рівності у Києві: перші сутички та понад півсотні затриманих поліцією

Також були і противники маршу рівності. В основному представники різних релігійних організацій.

Починається все з такої ходи. Завершується тим, що вони ходять з голою дупою, повністю голі. І потім їм вже ніхто не може заборонити цього робити. Адам з Євою ходили так. До гріха, потім вони прикрились,
– розповів противник Маршу рівності Віктор.

Але противники маршу рівності вели себе спокійно. Запевнили, що жодних провокацій чинити не збираються, а просто прийшли висловити свою думку.

Там не написано: створив Бог Адама і Севу, а Адама і Єву,
– прокоментував священник отець Сергій.

Але самі учасники Маршу запевняють: це не гей-парад, а акція за рівні права та можливості.

Рівні права, рівні можливості для всіх людей, незалежно, які вони. Дуже важливо, щоб ми всі було з добром до оточуючих,
– зазначив учасник Маршу рівності Олександр.

Багато українців не сприймають ЛГБТ людей. Кажуть, що їх ніхто не дискримінує і, буцім-то, нема чого їм ходити цими маршами.

"Якби можна було оформити партнерство, то це присутність у лікарні, якщо якісь проблеми зі здоров'ям. Також це право бути у суді та свідчити проти свого партнера", – сказав учасник маршу Антон.

Проте все-таки певні елементи гей-параду були присутні. Націоналістів, які обіцяли не допустити КиївПрайд, поліція вигнала ще вранці. Тому на колону нападали лише поодинокі молодики. Найзапеклішим був ось цей хлопець з аркушем, який проривався попри те, що його зупиняли.

Справжніх українців закрили за гратами, поставили трьохметрові забори, а сюди не пускають, бо тут йдуть трохи скаверкані люди,
– висловив свою думку хлопець.

Більше про Марш рівності у Києві – дивіться у сюжеті.