Мешканці перекрили рух із 7 вечора 2 серпня. Не ходять ні трамваї, ні автобуси, ні маршрутки. Мешканцям закидають борг у розмірі три мільйони гривень, проте протестувальники переконують, що заборгованість належить забудовнику компанії "Еверест+".

З семи будинків в експлуатацію здали лише два. Але заселені усі. Таким чином не дотримані технічні умови. Ці багатоповерхівки зводили скандально відомий Анатолій Войцеховський і його син. Обидва причетні до незаконних столичних самобудів. Через це Войцеховський-батько потрапив за ґрати, потім сплатив заставу і, зрештою, втік до Росії.

Читайте також: Через спеку у Києві різко зріс рівень забруднення: назвали найнебезпечніші райони

Встановити кожному лічильник та укласти окремий договір з Київенерго – такою є вимога мешканців. Сплачувати три мільйони чужого боргу вони не збираються.

Немає технічної можливості, щоб повністю забезпечити електропостачання. Все тому, що забудовник не виконав загальні технічні умови, які надавалися на цей житловий масив,
– зазначив заступник керівника департаменту КМДА Олександр Малихін.

Ближче до обіду людям світло таки дали за певних умов. Протягом найближчого часу міська влада спільно з мешканцями повинні отримати технічні умови для будинків. За це заплатять мешканці. І друге – головне – погасити борг забудовника. Інакше світла знову не стане.