Екстрасенси анонсували масштабну окультну подію на Михайлівській площі. Обіцяли зібрати 2000 магів, аби помолитися за мир. Православна церква заяву чаклунів розцінила не інакше, як провокацію.

"Якщо на Михайлівській площі Києва поруч із Михайлівським Золотоверхим монастирем дійсно є намір провести "магічний" шабаш – Церква розцінює це як цинічну провокацію, наругу над почуттями віруючих християн, зневагу до учасників Революції Гідності, які знайшли свій захист у стінах святині", — йдеться у повідомленні.

Під кодовою назвою "молебень" чаклуни зібралися "заряджати" амулети для вояків. Журналісти Телеканалу новин "24" вирішили перевірити біографію екстрасенсів. Організатор "шабашу" — Сергій Гречишкін, більше відомий, як "Сабіріус". Чоловік надає послуги чорної магії. Цікаво, що новину про шабаш швидко підхопили російські пропагандисти.

Читайте також: Не хочемо силою захоплювати храми, — Філарет

Монахи, аби уникнути провокацій, ворота монастиря зачинили. У КМДА телефоном журналістам повідомили, що дозволу на проведення заходу не давали.

Та й обіцяний "шабаш" виявився пшиком. Замість обіцяних двох тисяч магів прийшло зо два десятки. А ініціатор "молебню" ще до початку пішов з площі. Прийшли на площу й не згодні із таким "шабашем", люди. Кажуть, тут чаклунам — не місце.

Зрештою, екстрасенси вирушили на Лису Гору. Як відомо, саме в день проведення акції 30-ого квітня відзначають Вальпургієву ніч — древнє язичницьке свято.