Киянин Денис вперше приїхав на роботу на велосипеді, а це близько 20 кілометрів. А от для Христини велошлях "дім-робота-дім" звичний. Та нині вперше їхала по проїжджій частині. Каже – доволі страшно.

Читайте також: Флешмоб "Велосипедом на роботу" у Києві: корисно, економно, безпечно

"Я до цього моменту боялася їздити десь, окрім тротуарів. Це перший раз поїхала на роботу по проїжджій частині. Це було дуже нове для мене", – розповіла учасниця акції Христина.

Акція
Акція "Велосипедом на роботу" в Києві

Красивий велосипед бірюзового кольору, його точна копія на сумці, така ж брошка на піджаку і нігті в тон двоколісному – у цьому вбранні Ірина перемогла в сьогоднішньому конкурсі на найкращий велолук. А от Дмитро не думав довго над костюмом. Одягнув те, що носить на роботу, патрульну форму.

Середньостатистичний велопатруль за зміну наїжджає приблизно 40 кілометрів. Це пов'язано з тим, що він зупиняється. Ноги спочатку болять, але до цього швидко звикаєш,
– відповів Дмитро.

Коні, шимпанзе та навіть тигри також на велосипеді. Учасники акції в таких костюмах хотіли привернути увагу до проблеми: гроші для розвитку велоінфраструктури хочуть віддати на потреби зоопарку.

Флешмоб
Флешмоб "Велосипедом на роботу"

Гроші на велоінфраструктуру потрібні – кажуть активісти. Нині вже на дорогах міста нараховують до семи тисяч велосипедистів. І з кожним днем їх кількість росте. Журналісти 24 каналу також не встояли перед акцією та проїхалися на велосипеді на роботу.