Чергове одкровення Катерини Абдулліної, зафіксоване керівництвом Нацопери, стосувалося безпосередньо цього ж керівництва - з переходом на особистості і непристойні натяки.

Читайте також: 7 фактів про скандальну оперну діву Катерину Абдулліну

Йшлося про те, що один з керівників Національного театру начебто "пропонував їй руку і серце, але отримав відмову", і зважаючи на це співачку в театрі переслідують проблеми.

"Я з сумом сприйняв інформацію про чергові моторошні коментарі співачки, і ще з більшим сумом - зміщення акцентів навколо того, що коїться в останній час. Адже йдеться не тільки про мову спілкування, а й про принизливе відношення до мільйонів українських людей", - розповів головний режисер театру Анатолій Солов'яненко.

Читайте також: Я отримую СМС-повідомлення з моторошними погрозами, – Абдулліна

Нагадаємо, солістка Національної опери України Катерина Абдулліна радіє, що її донька вчиться у російській гімназії, бо українська школа "бидляча". Про це вона написала у соціальній мережі Facebook.

Генеральний директор Національної опери Петро Чуприна уже зробив свою заяву з приводу слів солістки, які переросли в скандал. Він не розуміє, як Абдулліна працюватиме тепер в ненависному для неї україномовному оточенні.

Однією з версій того, що сталось, Петро Чуприна називає бажання солістки опери прославитись шляхом скандалу.