Про такі плани повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Читайте також: Подано проект рішення про припинення договору з інвестором будівництва ТРЦ на Поштовій

У відомстві зазначають, що протягом 2018-2019 років в планах реконструкція підземного переходу на Майдані Незалежності. Далі там передбачається встановлення чотирьох ліфтів для користування осібами з інвалідністю.

Упродовж вказаного періоду КК "Київавтодор", якого визначено замовником робіт, має отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральну проектну та підрядну організації для виконання робіт, отримати та затвердити експертизу, а також проконтролювати виконання робіт,
– йдеться у повідомленні.

Бюджет проекту реконструкції підземних переходів та встановлення ліфтів – 20 мільйонів гривень. Кошти надходитимуть із програми соціального і економічного розвитку Києва на 2018-2020 роки.

"Ми маємо дбати про людей, які обмежені у можливості пересування. Усім без винятку має бути комфортно у місті, і завдання влади – створити для цього умови", – підкреслив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Зазначається, що відповідне розпорядження КМДА вже підписано і станом на початок року на проведення робіт витрачено 80,9 тисяч гривень.