За словами очевидців, вибух, який трапився у ніч з 22-го на 23 жовтня, був спричинений ручною гранатою, розповів журналіст 24 каналу.

Варто знати: Віктор "Сенсей" Дегтярьов загинув від вибуху на Пушкінській у Києві: що про нього відомо

Вибух трапився на вулиці Пушкінській, що неподалік від Національного спорткомплексу "Олімпійський". Внаслідок вибуху загинули двоє чоловіків. Обоє з них загинули на місці події.

Очевидці також розповіли про дівчину, яка постраждала внаслідок вибуху. Її на швидкій повезли до лікарні. Дівчина відбулася легкими тілесними ушкодженнями, а її життю та здоров'ю нічого не загрожує.

Що відомо про загиблих?

У соціальних мережах повідомили, що одним з загиблих був ветеран війна на Сході України Віктор Дегтярьов – командир підрозділу "Купол" з позивним "Сенсей".

Як вдалося з'ясувати журналістам 24 каналу, військовий був регулярним відвідувачем закладу ProRock, поряд з яким і трапився вибух. Він навіть мав картку постійного клієнта на знижку.

Віктор Дектярьов,
Віктор Дегтярьов

Іншим загиблим був 42-річний охоронець Михайло Микитин однієї з офісних будівель на вулиці Пушкінській. За інформацією поліції, чоловіки сиділи на сходах та розмовляли, коли поряд з ними вибухнула граната.

Що могло спричинити вибух?

До слова: Вибух на Пушкінській у Києві: однією з жертв став ветеран війни Віктор "Сенсей" Дегтярьов

У коментарі 24 каналу працівниця одного з закладів на вулиці Пушкінській, яка була очевидицею інциденту, розповіла, що чоловіки напідпитку сиділи на сходах, а один з них щось крутив у руці. Згодом почувся гучний вибух та різкий спалах.

Основна версія поліції

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко розповів, що наразі основна версія необережне поводження із гранатою. Це підтверджує запис із відеокамер: на ньому видно, що чоловіки сиділи удвох на сходах, коли стався вибух. До них ніхто не підходив, а граната здетонувала прямо у руках одного із загиблих.

На місці події та в офісі поліцейські знайшли залишики алкогольних напоїв.

Детальніше: Вибух на Пушкінській: поліція назвала основну версію


Вибух у центрі Києва: дивіться фото

Вибух у центрі Києва: дивіться відео