"І ми дійсно багато разів обговорювали разом з партнерами ситуацію з виборами мера Києва. І від УДАРУ дійсно лунала пропозиція підтримати одну з кандидатур від його партії. Але це був не Віталій Кличко, а інша людина. Інших деталей цих переговорів я б оприлюднювати не хотів", – розповів Яценюк в інтерв’ю "Українській правді".

Окрім того, він наголосив, якщо опозиція справді щира у тому, що не просто бореться за президентський офіс, а хоче змінити країну, то всім потрібно усвідомити одну просту істину:

"Ніхто з цієї четвірки не виграє президентські вибори наодинці. Ніколи, ні при яких обставинах! Виграємо лише тоді, коли три опозиційні сили будуть єдині, і це освятить Юлія Тимошенко, або сама візьме безпосередню участь у цих виборах", – упевнений Яценюк.

Як відомо, завтра, 19 березня, Верховна Рада розгляне проект постанови про проведення виборів столичного мера та Київської міськради. Парламент розглядатиме постанову лідера УДАРу.

До речі, нардеп Віктор Балога переконаний, що чим швидше опозиція визначиться з єдиним кандидатом на виборах мера Києва,
тим краще буде, передовсім, для них самих.