Про це повідомляє кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Сьогодні депутати мають озвучити свої пропозиції та затвердити їх голосуваннями за правки, а потім Кабмін сформує остаточний варіант бюджету і його ухвалять, за словами нардепа Андрія Тетерука, уже в грудні. Не всі депутати підтримують бюджет. Деякі з урахуванням голосувати не збираються – це опозиційні фракції, які раніше вийшли з коаліції.

Читайте також: Верховна Рада надала постраждалим на Майдані статус учасника бойових дій

Бюджет на 2018 рік називають бюджетом розвитку і зросту, тому що ВВП у 2017 році зростає більше, ніж у минулому – на 3%. Дефіцит бюджету трохи зменшується, він буде на рівні 2,5%. Також збільшують видатки в принципі по трохи на всі сфери: освіту, медицину. Проте депутати кажуть, що на медицину цього недостатньо.

У коаліції підтримувати збираються, один з аргументів – на оборону країни виділили більше, ніж у минулому році і нарешті цифра досягла 5%.

Ми безумовно будемо працювати над тим, щоб місцеві органи влади були захищені, щоб децентралізація не була згорнута, щоб технікуми і коледжі були профінансовані. Тобто ті речі, які сьогодні викликають дискусію в суспільстві,
– зазначив нардеп від "БПП" Олексій Гончаренко.