На головній сцені конкурсу – ведучі шоу Володимир Остапчук та Олександр Скічко. А у грін румі – Тімур Мірошніченко. Хлопці вже відпрацьовують фінал конкурсу.

Глядацькі трибуни готові, тут є місця і для інвалідів. Облаштували прес-центр. Адже конкурс висвітлюватимуть півтори тисячі журналістів. Світло та камери у виставковому центрі теж виставили. Тож тепер лише чекають артистів. Перші репетиції розпочнуться вже в неділю, 30 квітня.

Читайте також: Чому у Києві турбуються тільки про гостей Євробачення, а не про киян

Та якщо арена Євробачення до зустрічі готова, то місто не зовсім. Наприклад, біля станції метро "Лівобережна", яка біля виставкового центру, досі йдуть ремонтні роботи – фарбують, цементують мости та зривають старий асфальт.

Не забули і про озеленення. Готують землю для газону, сіють траву та квіти. Щоб встигнути комунальники навіть не сплять. Роботи тривають і вночі.

Тим часом, у центі міста перекрили рух на три тижні. На Хрещатику почали облаштовувати основну фан-зону – євромістечко. Тут встановлять другу за розмірами сцену Євробачення. На чотирьох екранах транслюватимуть півфінали та фінал пісенного конкурсу.

Читайте також: Представник України на Євробаченні-2017: 10 маловідомих фактів про O.Torvald

Вхід вільний. Фан-зона зможе вмістити 15 тисяч глядачів. Відкрити євромістечко організатори планують 4 травня і працюватиме воно аж до кінця пісенного конкурсу.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017