Про це повідомив організатор новорічних святкувань в Києві останніх років і засновник проекту "Folk Ukraine" Ігор Добруцький, передає "Сегодня".

Читайте також: Коли засвітять головну новорічну ялинку 2019 року у Києві: відома дата

Наразі організатори розглядають три варіанти того, якою буде новорічна красуня.

Ялинка може бути штучною, складальною – з невеликих гілок, як робили раніше. Або живою, яку ми, за традицією, привозили з лісництва на Івано-Франківщині. Наразі рішення остаточно не прийнято. Думаю, до 8 грудня визначимося. 10 грудня – це критична дата. До цього дня ялинки повинні стояти і на Софійській, і на Контрактовій площах. Але, запевняю, в будь-якому випадку вони будуть дуже красивими,
– наголосив Добруцький.

Організатор пояснив, що у попередні роки українці багато нарікали на те, що в Києві встановлюють живу столітню ялинку. Також під час транспортування живого дерева з Карпат виникало чимало труднощів.

Читайте також: Якою буде погода в Україні у новорічну ніч

За словами Добруцького, висота ялинки на Контрактовій площі становитиме 22 метри, а на Софійській – 25-27 метрів, щоб вона гармонійно виглядала на тлі собору і дзвіниці.

Раніше, засновник проекту "Folk Ukraine" розповів, як саме планують оформити новорічну ялинку.

Темою головної ялинки буде північне сяйво, а новорічне містечко буде оформлене в стилі картин української художниці Марії Примаченко. Наступного року їй буде 110 років з дня народження. Тому ми вирішили присвятити художниці все оформлення, світлові фігури, а також іграшки на ялинці, – додав він.

Також, організатори новорічного дійства додали, що в центрі столиці буде відкрита рекордна кількість фотозон – понад 70, а на Контрактовій площі буде резиденція святого Миколая і саме новорічне містечко.


Новорічне містечко в стилі північного сяйва у Києві (макет)


Макет новорічного містечка у Києві


Макет головної ялинки України 2019 року


Новорічне містечко 2019 року в Києві (макет)


Макет новорічного містечка у столиці


Макет святкового містечка в Києві


Новорічне містечко в столиці (макет)


Макет прикрас святкового містечка в Києві