Власник популярного у столиці ресторану хот-догів Ян Монастирський оголосив про закриття проєкту. Працював заклад 7 років, доки там не сталася пожежа.

Дивіться також Кияни збирають гроші на відновлення кафе "Bistro Bistro": заклад зруйнувала пожежа

Гроші, які волонтери зібрали на відновлення роботи ресторану, підприємець обіцяє витратити на відкриття нового кафе з хот-догами. Або передати на благодійність.

Відновити кафе у звичному місці не вдалося

  • За словами ресторатора, закриття закладу пов'язано із тим, що приміщення неможливо відремонтувати за законом. Оскільки будівля на вулиці Івана Франка, де працювало кафе, виявилася об'єктом культурної та історичної спадщини. При цьому у власників приміщення нібито не було договору з Державною службою охорони культурної спадщини.
  • Крім того, бізнесмен зазначив, що "втомився бути романтиком" та більше не вірить у монопродукт у Києві.
  • Скуштувати хот-доги від Монастирського жителі столиці зможуть на фестивалях та інших подіях, де він працюватиме.

    Я закриваю доги. І взагалі проект Bistro Bistro в нинішньому його вигляді. Я більше не вірю у монопродукт в нашому місті. У відносно дорогий монопродукт. Якщо я знайду приміщення, я зроблю доги. В іншому форматі, але зроблю,
    – написав Монастирський.

Що відомо про пожежу в ресторані Bistro Bistro

Загоряння у закладі в будинку на вулиці Івана Франка 27/31 сталося 8 лютого близько 13:14.

Рятувальники, які прибули на виклик, загасили пожежу через 20 хвилин після її початку. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Напередодні пожежі Ян Монастирський опинився у центрі скандалу. Він відреагував на флешмоб не залишати на чай, якщо у закладі не обслуговують українською, і написав про те, що офіціянти, повари та адміністратори можуть влаштувати власний флешмоб таким клієнтам.


Пост власника Bistro Bistro напередодні пожежі / Скриншот сторінки Яна Монастирського

На місце пожежі одразу ж виїхали 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки, а також 12 рятувальників. Вогнеборці встановили, що займання виникло в 5-поверховому житловому будинку на цокольному поверсі в закладі громадського харчування, на кухні.

Пожежу вдалося локалізувати о 13:35, а вже за 20 хвилин її ліквідували.