Найдоступніше житло також у Святошинському та Деснянському районах. Лідером за вартістю в столиці залишається Печерський район. Там аналогічне помешкання пропонують за понад дві тисячі двісті доларів за метр квадратний.

Житло в оренду у деяких масивах столиці навпаки дорожчає. За тиждень ціни підросли у Голосіївському, Дарницькому, Подільському та Деснянському районах. Так, двокімнатну квартиру в Деснянському масиві можна орендувати за менш, ніж 5 тисяч гривень на місяць. В інших районах столиці ціни на оренду падають. Двокімнатка на Оболоні та Солом'янці нині обійдеться приблизно у 6300 гривень за місяць. Найдорожчими традиційно залишаються Шевченківський та Печерський райони – там за оренду просять близько 7,5 тисяч гривень.

Печерський район залишається лідером також за вартістю оренди офісів. Нині квадратний метр там коштує від 2,5 до 60 доларів. Трохи дешевші офіси в Шевченківському районі. В Дарницькому та Деснянському – квадратний метр можна орендувати менш ніж за долар. Престижніші варіанти в цих масивах коштують 15-17 доларів.