Соратник Саакашвілі, член партії "Рух нових сил" Давид Сакварелідзе повідомив, що Давида Саакашвілі відпустили з Печерського райвідділу Державної міграційної служби у Києві, куди його доставили раніше.

Читайте також: Семенченко сказав, чому насправді затримали брата Саакашвілі

Зараз він пішов. Ми запитали: людина затримана чи не затримана? Нам сказали: не затримана. Так, чому тоді його силою привезли до відділку? Це називається затримання. Це називається незаконне затримання мовою Кримінального кодексу. Зараз так: він поїхав ... і буде продовжувати жити і спокійно працювати в Україні,
– розповів Сакварелідзе журналістам на виході з Печерського райвідділу міграційної служби.

Він також повідомив про відсутність протоколу адміністративного затримання щодо Давида Саакашвілі.

На питання, чи були у брата Саакашвілі законні підстави перебувати в Україні, Сакварелідзе сказав, що "людина три роки спокійно проживала на території України".

У прес-службі "Руху нових сил" уточнили, що Давіда Саакашвілі відпустили, і тепер він разом з адвокатами написав заяву в поліцію про своє незаконне затримання.

Нагадаємо, вранці 2 вересня Міхеїл Саакашвілі повідомив, що у Києві правоохоронці затримали і готують до депортації його брата Давида Саакашвілі.

Ілля Кива уточнив, що Давид Саакашвілі був затриманий нібито за порушення режиму перебування в Україні, оскільки в нього був анульований дозвіл на працевлаштування.