"Увесь світ знає, що українські суди говорять на біле – чорне, і навпаки. Насправді цілеспрямовано був обманутий Президент України, і він порушив закон. Він виступив до того, як було висунуте звинувачення, і сказав, що я винен. Невже вам не зрозуміло, що він просто тупо помилився? ", - сказав він.

Ландік запевняє, що чиновник Адміністрації президента отримав хабар у півмільйона доларів.

"Вона мені завдала пошкодження, я був тверезий, а вона абсолютно п’яна. Просто така інформаційна брехня була потрібна, щоб впевнити Президента, що йому правильно звітували. За це чиновник Адміністрації президента отримав хабар у півмільйона доларів. Адже всі свідки в суді показували: це Коршунова хуліганила, кинула в мене склянкою, рознесла мені голову. Я в неї навіть жодного разу не влучив", - вважає він.

Роман Ландік переживає за Януковича, бо суд може засудити главу держави.

"Мені все одно, чи покарає її суд. Я виграю Європейський суд з прав людини, отримаю ухвалу про незаконний арешт та затримання. Але я хвилююся, що суд може засудити дії Президента", - сказав він.

Нагадаємо, 4 липня 2011 вночі у ресторані "Баккара" у Луганську Ландік побив Коршунову.

19 січня 2012 Ленінський районний суд Луганська засудив Ландіка до 3 років позбавлення волі з відстрочкою на 2 роки. Його звільнили з-під варти в залі суду.

Касацію на вирок Вищий спецсуд розгляне 11 квітня.

На Коршунову відкрили "справу" за побиття Ландіка.