Гага ж роздавала автографи ошалілій публіці, до рук якої напередодні нарешті потрапив новий альбом співачки - "Born This Way". Зірка як завжди виглядала щонайменше дивно. Співачка постала перед шанувальниками у чорному шкіряному купальнику, а плечі Гаги продовжили 2 протези тілесного кольору. Мейкапу стилісти зірки також не пошкодували. Шанувальники були просто у захваті.

"Я просто одержимий Гагою! Ми точно отримаємо її автограф! Такий шанс випадає тільки раз у житті! Ми зробимо татуювання з її автографом", - каже шанувальник Леді Гаги Роббі Рід.

"Це був неймовірний досвід! Я ніколи не думав, що зможу побачити свого кумира настільки близько, розумієте? Я думаю, я ще до кінця це не усвідомив. От завтра зранку я прокинуся і подумаю "Ого! Я бачив Леді Гагу", - каже шанувальник Леді Гаги Вінсент Купер.

Натовп привітав Саллі Сміт - чи не найстаршу шанувальницю Леді Гаги на події. Вона ж натомість із задоволенням позувала з володаркою Греммі.

"О, вона дуже талановита. Вона унікальна, у неї неймовірний голос, я вважаю, що вона зробила дуже багато для популярної музики", - каже шанувальниця Леді Гаги Саллі Сміт.

Новий альбом співачки уже у вільному продажі. Бажаючих його придбати виявилось настільки багато, що сервери інтернет-магазину Амазон просто не витримали шаленого напливу відвідувачів. А от маленькі монстри Леді Гаги ніг не чують від щастя.