Мовиться про нафтобазу, яка розміщена у місті Виборг Ленінградської області. Воно розташоване за Санкт-Петербургом, тобто орієнтовно за 1600 кілометрів від Харкова, пише 24 Канал.

Дивіться також Понад 100 українських дронів атакували Росію: Черник назвав головні вигоди від цих ударів

Що відбувалось на нафтобазі

Губернатор Ленінградської області Алєксандр Дрозденко написав, що інформація про атаку безпілотників на Виборзьку нафтобазу "не відповідає дійсності".

На території старої Виборзької нафтобази сталася "бавовна" у зв'язку з використанням піротехнічних засобів. Постраждалих, загрози займання чи пожежі немає,
– заявив посіпака Путіна.

Водночас росіяни йому не вірять та запитують в коментарях, звідки на нафтобазі "піротехнічні засоби".

Водночас деякі відповідають, що з України. Хоча офіційно Київ атаку на російські нафтопереробні заводи вночі проти 19 травня не підтверджував.

Виборська нафтобаза 19 травня 2024 року
Коментарі росіян щодо "бавовни" на Виборзькій нафтобазі

У російських телеграм-каналах з посиланням на очевидців повідомили, що чули вибухи у Виборзі Ленінградської області орієнтовно о 3:00 проти 19 травня.

"Після цього в районі місцевої нафтобази почалася пожежа. Що саме сталося – невідомо", – писали в російському телеграм-каналі.

Що відбувалось у Виборзі: дивіться відео

Ще в одному зазначили, що пролунав потужний вибух, після чого виникла пожежа.

"Бавовна" на Виборзькій нафтобазі

Тривожно росіянам було в Бєлгороді

Село Мале Городище Новооскольського міського округу, що на Бєлгородщині, було нібито під атакою дронів.

"Ніхто із мирних жителів не постраждав. Внаслідок його падіння з подальшою детонацією сталося займання покрівлі храму Сергія Радонезького. Пожежними розрахунками здійснюється гасіння об'єкта", – заявив губернатор Гладков.

Він також запевнив, що нібито дрон "збила" їхня ППО у Чернянському районі. У росіян традиційно немає постраждалих. За їхніми даними, внаслідок падіння осколків у селі Волоконівка у двох приватних житлових домоволодіннях вибито вікна та пошкоджено один автомобіль.

Ба більше, у росіян знову спалахнула суха трава на площі 140 квадратних кілометрів. Пожежу нібито ліквідували, працювали оперативні служби.

До речі, у Краснодарському краї Росії також повідомили про атаку на військовий аеродром у станиці Кущівській. Окрім того, вибухи чули в районі нафтопереробного заводу у Слов'янську-на-Кубані. Там спалахнула пожежа. Росіяни заявляли про "роботу ППО". Там нібито збили 10 безпілотників.