Проте сьогодні мова піде про не акторське, а природозахисне амплуа Лео. Виявляється, голлівудського красеня захист навколишнього середовища турбує більше, ніж Оскар чи головна роль у фільмі з багатомільйонним бюджетом. А свою кіно-популярність він зовсім не соромиться використовувати для пропаганди благих цілей.

“Ми всі зібралися тут, аби донести до політиків та можновладців наше занепокоєння з приводу глобального потепління. Ця проблема важлива для усього людства і ми хочемо привернути до неї якомога більше уваги”, - каже актор Леонардо ді Капріо.

Серед компаньйонів Ді Капріо у його нелегкій справі – екс-віце-президент США Альберт Гор та інші відомі політики та актори. Сам Ді Капріо не шкодує своїх захмарних гонорарів для своєї ж фундації, яка займається захистом навколишнього середовища. Її актор заснував ще у 1998 році.

Під час подорожей країнами він постійно пропагує ідеї толерантного та обережного ставлення до навколишнього середовище. До слова, ді Капріо природозахисник не лише на словах, а і на ділі. Він має гібридне авто, яке не забруднює екологію, його будинок забезпечують електроенергією сонячні панелі. Своїм прикладом він постійно надихай колег по знімальному майданчику. І ті також починають долучатися до природозахисних інновацій.

Одного разу під час Канського кінофестивалю Ді Капріо звернувся до присутніх у залі із закликом обережніше ставитися до планети, на якій ми живемо. Сам Капріо каже, що турбується не лише про викиди в атмосферу чи інші негативні чинники, а головне - про майбутнє Землі. Він постійно наводить простий приклад, що людина ніколи не смітить там, де живе, а якщо земля - наш дім, то нам всім разом потрібно турбуватися про нього.