"Сьогодні зранку я прокинувся людиною, якій подарували 1,8 мільйона гривень. Відчуваю себе дуже щасливим, тільки от не можу пригадати, де ці гроші лежать. Бо вони існують лише в уяві співробітників НАЗК", – обурився Лещенко.

За його словами, про адміністративне порушення йому повідомили вчора.

"Співробітник НАЗК повідомив, що буде знайомити мене з протоколом про адміністративне правопорушення. На що я відповів, що наполягаю на присутності свого адвоката – і це логічно, бо мене запрошували зовсім на інше. Набрав адвоката, він був у судовому засіданні. Після чого я повідомив співробітника НАЗК, що зв'яжуся з адвокатом та повідомлю про час і дату. Потисли руки та розійшлися. Але вже сьогодні о 9 ранку НАЗК, не чекаючи дзвінка від мене, оприлюднили брехливе оголошення", – обурився Лещенко.

При цьому він додав, що ніяких «подарунків» у вигляді знижок він не отримував.

Є оголошення агентств нерухомості з меншою ціною квартири. Є інші покупці, які купили дешевше. Є свідки моїх переговорів, - переконує Лещенко.

Нагадаємо, НАЗК закінчило перевірку покупки квартири нардепом Сергієм Лещенком. Перевірка виявила у цій справі адміністративне порушення. Як свідчать результати перевірки, при купівлі квартири Лещенко отримав подарунок – солідну знижку від забудовника.