Про загадково-курйозну історію Філєва розповіла у фейсбуці та в інтерв'ю таблоїду Daily Star. Виявляється, вона переплутала літак і прилетіла замість Іспанії в Україну.

Ще з курйозного Щоб вирощувати равликів: на Запоріжжі хлопець вкрав урну для голосування

Чому треба завжди бути уважним в аеропорту

30-тирічна Інка мала квиток на рейс до іспанської Валенсії (там живе її хлопець) з лондонського аеропорту Станстед на 07:10 18 жовтня. Але якось так сталося, що замість належного виходу за номером 44 вона пішла до 54.

  • У тому не мало б бути біди, адже на кожному гейті сканують квиток. І його там дійсно сканували, але геть не зауважили, що жінка має летіти не цим рейсом. І що візи до України, що логічно, вона також не має.

Далі – більше: у літаку також ніхто не звернув на це увагу навіть тоді, коли Філєва запитала, через скільки часу транспорт приземлиться у Валенсії. Їй чемно відповіли: "Через 2 години та 15 хвилин".

І чому ніколи не можна панікувати, навіть якщо опиняєшся у чужій країні

Жінка заснула, а по прильоту спокійно вирушила з літака у своїх справах. Подиву не було меж, коли нарешті вона зауважила "поліцейських у дивній формі" і написи на вказівниках українською мовою.

Чи хтось помилявся рейсом і опинявся за межами ЄС, навіть не знаючи цього?
– написала вона у фейсбуці.

У підсумку Філєва поскаржилася на Ryanair (наразі коментар авіакомпанії щодо ситуації не оприлюднювали), бо там 6 годин розбиралися у ситуації (у Києві немає офісу Ryanair, тож це довелося робити дистанційно). Але похвалила працівників аеропорту "Бориспіль" за ввічливість та посильну допомогу.

  • Наступного дня, 19 жовтня, Інка Філєва вилетіла назад до Великої Британії. І все б нічого, але жінка досі не може розібратися, куди вилетів її багаж...