Драматичної розв’язки не обіцяв старт зустрічі - господарі зусилля Браянта, Одома, Газоля та Артеста міцно захопили ініціативу і до середини третьої чверті створили собі гандикап у двадцять одне очко - здавалося справу зроблену.

Та “Санс”, які відчайдушно борються за право зіграти в плей-оф не мали наміру складати зброї навіть у такій складній ситуації. Під проводом капітана Стіва Неша, у активі якого дабл-дабл 19 очок і 20 результативних передач, “Фінікс” почав скорочувати відставання. Лідера команди підтримали Фрай, Картер, Ґортат і спільними зусиллями гості таки зрівняли рахунок перед фінальною сиреною.

Два овертайми, які стали наслідком старань сонячних сильнішого не виявили, а в третьому їм вже не вистачило сил стримувати “чорну мамбу”. Кобі Браянт, який за весь матч набрав 42 очки і зробив 12 підбирань та 9 передач, став автором і переможного для “Лейкерс“ кидка – 139:137.

Тріумфальна серія “Лейкерс”, які ще напередодні забронювали собі місце в плей-оф, продовжилася до 5 поєдинків. Лідирує на заході як і раніше “Сан-Антоніо”. “Фінікс” - десятий, і відстає від “Мемфіса”, який восьмий, на 4 перемоги.

Перемога над “Атлантою” дозволила “Чикаго” знову очолити східну конференцію, тож “Бостон” тепер другий. За третю сходинку борються велике тріо з “Маямі” та Двайт Ховард з компанією із “Орландо”.