Південнокорейські компанії представили телевізори на основі технології органічних світлодіодів. Обидва з діагоналлю 55 дюймів! Від традиційних рідкокристалічних та плазмових панелей OLED-екрани відрізняються яскравішими і більш насиченими кольорами, вищим контрастом, а також компактністю. Так, новинка від LG завтовшки всього 7 мм, вага - 7,5 кг. Контрастне співвідношення - 100 000 : 1. Телевізор належить до категорії Smart TV, тобто підтримує роботу з інтернетом і запуск сторонніх додатків.

“І звісно новинка здатна відтворювати 3D-зображення. Цей телевізор може працювати з усіма моделями 3D-окулярів LG. Навіть з найстарішими”, - розповідає президент компанії LG Electronics Скот Ан.

Телевізійна панель Samsung також підтримує технології 3D і Smart TV. Родзинка - у процесорі. Двоядерний чип забезпечує роботу телевізора в режимі багатозадачності. Передусім це пришвидшує перемикання між телепрограмами та різноманітними додатками. Далі - фірмова технологія Smart Interaction. Вона передбачає управління телевізором за допомогою голосових команд та жестів, а також може розпізнавати обличчя.

“Ця функція дозволяє автоматично завантажувати користувацькі налаштування, оптимізовані для кожного члена сім'ї. Її роботу забезпечує інтегрована у телевізор камера. За допомогою цієї ж камери можна проводити відео конференцію”, - каже віце-президент компанії Samsung Джозеф Стінціано.

Нові супертелевізори надійдуть до продажу наприкінці року, і дешевими вони точно не будуть. За попередньою інформацією, 55-дюймові OLED-панелі коштуватимуть близько $6 тис.