Відповідне фото опублікував журналіст Сергій Сидоренко.

Журналісту "пощастило" сидіти поруч Симоненка та його поплічників.

"Я мимоволі був змушений слухати всі діалоги політика і його команди. Я чесно і стійко стримувався всю дорогу, хоча часом хотілося зробити таке собі... Допомогло те, що lufthansa в польоті наливає, і якщо попросити — то навіть двічі (а просити довелося). Але за підсумками я хочу сказати: дрібнішають комуністи, дрібнішають", — чесно зізнався журналіст.

Він також зазначив, що вже не перше подорожує з Симоненком в Страсбург. Зазвичай, усі летять до Франкфурта, а далі пересідають в автобус до Страсбурга. Раніше Симоненко в Ко завжди віддавали перевагу таксі, чи іншому індивідуальному транспорту, але цього року, як інші "смертні", поїхали автобусом.

"Ленінська каса бідніє! І тому мої герої (а з Симоненком їхало аж двоє помічників) з жалем визнали, що доведеться на автобусі їхати. Для мене, правда, в цьому радості ніякої — не дай Бог у нас знову місця поруч", — написав журналіст.

До слова, 3 дні тому, 21 січня комуністи на чолі з Симоненком провели у Києві мітинг. Таким чином комуністи вирішили відсвяткувати — "об'єднання України з Росією" річницю Переяславської ради.