Лідери опозиції демонструють вищу ступінь цинізму, морального падіння, коли на майдани посилають навіть дітей. Гітлер додумався до одного - він вручив автомати 14-15-річним хлопчакам. А сьогоднішні лідери майдану перевершили навіть Гітлера. Сьогодні на майдані ходять... 13-річні дівчатка! Тобто лідери опозиції для досягнення своїх цілей готові навіть дітей використовувати як гарматне м'ясо, - цитує Михайла Чечетова прес-служба Партії регіонів.

Нардепа обурюює те, що на Західній Україні через страйк навіть позакривали школи.

"Думаю, що міністр освіти повинен розібратися в цій ситуації. Таким директорам не місце в системі освіти. Адже замість того, щоб діти вчилися, їх виганяють на майдани!" - обурюється регіонал.

Читайте також: Захищати євромайданівців будуть афганці й міліція

Чечетов звертається до батьків, щоб ті не відпускали дітей на майдани до аморальних лідерів опозиції, бо "ці політики думають тільки про вибори і готові йти до президентського крісла за будь-яку ціну".

"Тому говорити, що в лавах націоналістичної опозиції немає нацистів - невірна аргументація. Адже як їх назвати інакше, якщо у своїх брудних провокаціях вони готові використовувати навіть дітей?!", - підсумовує регіонал.

Нагадаємо, раніше Михайло Чечетов заявляв, що у застосуванні сили на Майдані Незалежності 30 листопада винні самі мітингувальники, які перешкоджали встановлювати ялинку та ковзанку.