"Нас попросили висловити свою думку щодо поточного стану здоров’я пані Тимошенко з огляду на засідання суду, яке відбудеться 23 липня 2012 року. Під час нашого останнього візиту в червні 2012 року ми радили не переривати процес лікування. На щастя, суд дослухався до нашого прохання і відклав початок судового процесу", – відзначив він у листі від 20 липня 2012 року.

Він додає, що у зв’язку з алергією, яка раптово виникла у пацієнтки, фізичне лікування було призупинене та має відновитися за кілька днів.

"За домовленістю та узгодженням з українськими лікарями лікарні №5 терапію було призупинено до зникнення висипів на шкірі. За нашими оцінками, ця перерва в лікуванні триватиме ще кілька днів. З огляду на це, ми хочемо знову попросити суд відкласти початок судового процесу", – повідомляється у листі.

Поміж того, медик каже, що лікарі клініки "Шаріте" не мають наміру сприяти або підтримувати затягування судового процесу.

"Ми вказуємо на те, що в нашому висновку в червні ми не оцінювали процесуальну недієздатність, а зверталися до суду з медичної точки зору", – йдеться в листі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить лікарів ЦКЛ "Укрзалізниці", щоб з наступного тижня їй посилили курс реабілітаційних процедур.