"Якими б не були санкції проти Сирії, ми до них не приєднаємося", — сказав глава ліванського зовнішньополітичного відомства.

Міністр зазначив, що Сирія є найближчим сусідом і давнім партнером Лівану, і підтримка санкцій, спрямованих проти чинної влади Сирії, завдасть шкоди як економіці, так і безпеці обох країн.

Наші дуже хороші двосторонні відносини дають нам імпульс для руху вперед. Ми прагнемо до того, щоб у Сирії запанували спокій та стабільність, тому що ми краще розуміємо ситуацію, ніж країни, що знаходяться далеко від Сирії.
— міністр закордонних справ Лівану Аднан Мансур.

Він наголосив, що Ліван з самого початку сирійського конфлікту, задовго до обговорення ситуації навколо Сирії Лігою арабських держав і прийняття резолюцій у Генасамблеї ООН, заявляв, що не підтримує жодну з протиборчих сторін і бажає надати Сирії допомогу у виході з кризи.

"Ми також заявляли, що ми не приєднаємося до резолюцій, які будуть прийняті відносно Сирії, якщо вони не будуть відповідати найвищим інтересам Лівану і зашкодять відносинам між двома країнами. Застосування економічних і торгових санкцій проти Сирії, засудження ситуації, яка там склалась, в ЛАД і розрив дипломатичних відносин — все це для нас є неприйнятним, тому що наші країни пов‘язує особливий характер відносин, подібного якому немає ніде в світі", — сказав ліванський міністр.

Відповідаючи на питання ЗМІ про те, чи не призведе відмова підтримати резолюції по Сирії до ізоляції Лівану в регіоні, Мансур зауважив, що глави МЗС інших арабських держав з розумінням ставляться до позиції Лівану.