Яструбів поклали на лопатки вже в дебютній чверті за підсумками якої "Лейкерс" опинились попереду на 13 пунктів. Далі ж усе пішло за улюбленим сценарієм. На статус найрезультативнішого у грі напрацював Браянт, дабл-дабло встиг відзначитись Газоль. Коли точніше, то в активі Кобі 20 очок, за Поу 14 та ще 10 підбирань (усі у захисті).

Крейсерським темпом господарі накопичили тотальний гандикап за підсумками трьох чвертей і вже з почуттям виконаного обов'язку дограли останню 12-хвилинку. 104:80 у підсумку – 39-та перемога "Лейкерс" у сезоні.

Відзначимо і успіхи найкращих команд Східної Конференції. "Маямі Хіт" у рідних стінах з різнице у 20 очок переграли "Сакраменто". "Бостон Селтікс" на виїзді завдали поразки "Голден Стейт Воріорс".