“Королі” здобули другу поспіль перемогу, здолавши на виїзді "Коламбус Блу Джекетс". На останній період каліфорнійці виходили з гандикапом у дві шайби і господарям вдалося скоротити своє відставання до мінімуму. Однак Джастін Вільямс за півтори хвилини до фінальної сирени зняв усі запитання стосовно переможця - 4:2.

Впевнено тримається на другій сходинці Cхідної конференції “Вашингтон Кепіталс”. У матчі проти “Кароліни Херікейнз” “столичні” відсвяткували уже 39-й у сезоні і 7-й поспіль тріумф.

Пропустивши від гостей у другому періоді, “вашингтонці” вже на першій хвилині вирішальної частини гри повернули паритет - свою 28-му у сезоні шайбу закинув Олександр Овєчкін. А незабаром Мет Хендрікс оформив звитягу своєї команди - 2:1 на користь “Вашингтона”.