Гості мали твердий намір перервати неприємну серію - вперед "Лос-Анджелес" вивів спочатку Браун, а згодом, коли "Сейбрс" зрівняли рахунок - Сіммондс. Перевагу втримати не дозволили вилучення.

Томас Ванек реалізував більшість потужним кидком здалеку. Натомість Тім Коннолі скористався чисельною перевагою, вразивши ворота з "п'ятака". Фінальну крапку поставив німець Хехт. 4:2, "Лос-Анджелес" без травмованого Понікаровського геть розклеївся - третя перемога поспіль. Сумнівним досягненням є те, що в Баффало "королі" програли з різницею, меншою ніж 5 шайб. Уперше за 7 років.

Не краще йдуть справи і в команди іншого українця - Руслана Федотенка. "Нью-Йорк Рейнджерс" вдруге в сезоні поступилися "Колорадо". Після сухого першого періоду, команда із Денвера влаштувала "рейнджерам" справжню масакру в другій 20-хвилинці. Ліхтар за воротами гостей запалювали Джонс, Портер, Дюшене і Шаттенкірк.

Зовсім непристойним рахунок став у дебюті третього періоду – 5:0 після влучного пострілу Вінніка. Шайба Степана престижу нью-йоркцям не добавила. Федотенко провів на полі 14 хвилин і завдав трьох кидків по воротах "Евеланш". 5:1, "Рейнджерс" скотилися з шостого місця Східної конференції на сьоме.