"Трагедія сталася вчора (у вівторок, 20 вересня, — 24): під час прибирання гірської маси в забої 42-го західного вентиляційного штреку сталося обвалення порід покрівлі, з покрівлі вивалилося кілька глиб породи, одна з яких придавила прохідника. На шахту оперативно прибули рятувальники, які розчистили завал і за допомогою спецобладнання витягнули шахтаря", — повідомили в прес-службі Профспілки працівників вугільної промисловості України з посиланням на головного технічного інспектора праці Укрвуглепрофспілки при Ровеньківському теркомі Андрія Борецького.

Операція тривала близько 4 годин, весь цей час прохідник перебував у свідомості, йому надали необхідну медичну допомогу. Близько 19:00 гірника вдалося звільнити, але буквально через 7–10 хвилин після цього у шахтаря зупинилося серце.

"На жаль, реанімаційні заходи не дали результату, і прохідник помер. Сім’я втратила годувальника, осиротів 2-річний син", — сказав Юорецький.

Зараз на підприємстві створено комісію спеціального розслідування, яка займається з’ясуванням точних обставин і причин трагедії.