За словами Олександра Лукашенка, мігрантів нібито хоронять небайдужі поляки. Про це самопроголошений президент заявив в інтерв'ю російському пропагандисту Дмитру Кісєльову.

До теми Лукашенко звинуватив Україну у постачанні зброї для терактів

Польща буцімто приховує цю інформацію

Олександр Лукашенко переконаний, що Польща буцімто приховує інформацію про сотні загиблих мігрантів, трупи яких небайдужі люди знаходять в лісах та хоронять в безіменних могилах.

Там, вибачте, валяються трупи. І небайдужі поляки шукають цих людей у ​​лісах і ховають. Тому ось справді безіменні могили,
– заявив Лукашенко.

Не менш дивною заявою самопроголошеного президента стало те, що міжнародні спостерігачі та журналісти з польської сторони кордони не працюють. Вони лише є з білоруського боку.

Інші заяви Лукашенка в інтерв'ю Кісєльову

  • Під час інтерв'ю російському пропагандисту самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко відзначився низкою дивних та фейкових заяв. Серед них і такі, що стосуються України.
  • Лукашенко заявив, що український півострів Крим є нібито "де-факто і де-юре російським". Крім того, він додав, що хоче з Путіним відвідати Севастополь.
  • Щодо самої окупації, Лукашенко заявив, що українські військові "самі попросили про допомогу", щоб Росія "врятувала Крим".
  • Також на думку самопроголошеного президента, Україна буцімто "постачає зброю" мігрантам, щоб ті атакували польський кордон.
  • Щодо того, як мігранти потрапили в Білорусь, Лукашенко заявив, що їх буцімто привезли чеченці.