За словами Луценка під час його керівництва МВС у 2008-2009 рр., до Генпрокуратури передали усі схеми виведення земель у Києві, але там цю справу просто "поховали".

"Типовий приклад — працівники столичної міліції не тільки виявили десятки підставних студентів, на яких виділялися земельні ділянки. Знайшли не тільки нотаріусів, які ці ділянки оформили на потрібних людей, а й затримали в Одесі людину, яка скуповувала копії студентських паспортів і платила за послуги нотаріату. Того самого дня прокуратура забрала у міліції кримінальну справу, а людину відпустили. Чому так відбувається і скільки це коштує — знають всі", - сказав Луценко.

Не вірить Луценко у відновлення слідства і новою владою. "Політичний інтерес Партії регіонів - захопити київський торт - привів лише до залякування космонавтів, їх розкуркуленню - і все. Кримінальні справи на верхівку навряд з`являться. Просто корупційні доходи перенаправили у нові кишені. Отже, не зрозуміло, хто кращий - команда мера або ті, хто над нею, - як у фільмі "Чужий проти хижака". А кияни знову в програші", - сказав Луценко.