"І судді Печерського суду, і присутні тут два представники прокуратури робили постійно заяви про те, що мої заяви про протизаконний арешт є безпідставними. Особисто громадянин Лобань та Зінченко постійно заявляли суду, що мій арешт є законним і вмотивованим... Європейський суд встановив, що цей арешт був не законним. На цій підставі і керуючись вчорашнім остаточним рішенням ЄСПЛ... я вимагаю відводу цим двом громадянам зі складу представників ГПУ і сторони обвинувачення", – заявив екс-міністр Луценко.

У свою чергу, прокурори поклалися на думку суду стосовного свого відводу.

"Я покладаюся у зазначеному питанні на розгляд суду. Але хочу сказати, що обставини, які зазначив захист не є підставою для відводу. Крім того, хочу зазначити, що відповідно до вимог статті 58 КПК участь прокурора у проведені слідства чи розгляді справи у суді першої інстанції не є підставою для такого відводу", – сказав представник держобвинувачення Євген Зінченко.

Нагадаємо, раніше сьогодні, 21 листопада, Апеляційний суд Києва продовжив розгляд скарги на вирок Юрію Луценку за епізодом про отруєння Віктора Ющенка, яким екс-міністра засуджено до двох років обмеження волі. На засідання доставили колишнього голову МВС, який провів ніч у Лук’янівському СІЗО.