Про це Луценко написав на своїй сторінці у Facebook.

“Зрив євроінтеграції В. Януковичем та його ПР став доконаним фактом. І питання ЮВТ не є головною причиною цього. Янукович злякався погрози Кремля висунути окремого проросійського кандидата в Президенти, організувати бунт номенклатури та виборців ПР і КПУ. Звичайно, на зміну курсу українського Президента, який довів країну до дефолту, вплинув і пряник у вигляді кредиту Газпрому замість МВФ і особиста премія в ціні "здешевленого" газу”, - пише екс-депутат.

Читайте також: Питання лікування в'язнів за кордоном залишається відкритим

За словами Луценка, “звична для регіоналів гра в наперстки навколо питання Ю. Тимошенко є лише спробою владної камаріл'ї спровокувати опозицію відмовитися від все більш непристойних варіантів її звільнення. При цьому всі чітко усвідомлюють, що без виїзду ЮВТ на лікування Угода з ЄС є неможливою”.

Політик наголосив, що питання Тимошенко спеціально не вирішили до звіту Кокса- Квасневського. “Невирішення цього питання до завтра, коли Європа заслухає звіт місії Кокса- Квасневського, є останнім свідченням зради Януковича і ПР політики євроінтеграції. 13 листопада - точка неповернення”, - зазначив Юрій Луценко.

Читайте також: Заява Тимошенко з неволі: Янукович насмерть ногами забиває Угоду про асоціацію

Луценко вважає, що саме зараз для опозиції підходящий час, щоб звернутися до суспільства “без партійної символіки, гасел та інтриг”.