У період від 28 до 30 червня у Львові відбуватиметься Lviv Urban Forum – уже відома йога програма. Про це повідомляє 24 Канал.

Дивіться також НАТО дасть бій і він буде в повітрі: як найбільші в історії навчання шокують Росію та Китай

Що потрібно знати про LUF

Власне, серед спікерів заходу: видатні архітектори, мери, головні архітектори європейських міст та навіть володарі Прітцкерівської премії – це найвідоміша світова нагорода у світі в архітектурній галузі.

На форумі понад 40 світових і українських міських планувальників, зокрема, шукатимуть відповіді на питання: як зробити простір у громадах таким, щоб мешканці захотіли повернутися і реалізуватись у своїй громаді – комфортним, інклюзивним і безпечним для життя? Як оптимізувати бюджет і ресурси, щоб створювати недорогі, але ефективні рішення,
– йдеться у пресрелізі.

Програма Lviv Urban Forum

Зазначимо, що організатори форуму надають 20 стипендій на безплатну участь в заході для архітекторів, урбаністів, які працюють з громадами.

Дивіться також Львів'янку звинуватили у нетверезому водінні: вона довела, що пила сироп від кашлю

Окремо акцентуємо на таких темах панелей, які будуть на форумі:

  • лекція-відкриття від данського міського планувальника Мікаеля Колвілл-Андерсена;
  • відкриття платформи Mariupol Reborn і презентація проєкту відновлення цього міста на Донеччині;
  • ярмарок можливостей для відновлення громад;
  • освіта, як виховувати нову генерацію кадрів.

​Організатори покривають участь у формі для учасників громад, однак якщо ви представник бізнесу, інших категорій учасників та не отримали стипендію – для відвідин заходу вам потрібен буде квиток, який можна придбати за посиланням. Важливо, що для студентів передбачена знижка.