"Дністер" повністю перейде під контроль росіян

Відповідне рішення АМКУ ухвалив на засіданні 6 серпня. Про це повідомили на сайті комітету.

Важливо Іноземні судна в українських портах постійно стикаються з порушенням міжнародних стандартів

Кіпрська компанія росіянина придбала 50,51% акцій львівського готелю ще у 2012 році. А зараз планує стати мажоритарним акціонером із домінантним пакетом акцій. Це надасть їй змогу повністю керувати цим закладом.

Що відомо про Pumori Enterprises Investments Ltd

Компанію пов’язують з групою VS Energy члена верхньої палати російського парламенту Алєксандра Бабакова і російських бізнесменів Євгена Гінера, Михайла Воєводіна і Сергія Шаповалова.

Алєксандр Бабаков з 2018 року перебуває під санкціями РНБО. Санкції запроваджені безстроково та передбачають блокування належних йому активів, запобігання виведенню капіталів за межі України, а також заборону участі у приватизації та оренді державного майна.

VS Energy нині також володіє п’ятьма українськими обленерго. Торік, попри санкції, компанія продала бізнесменові Рінату Ахметову "Київобленерго" і "Одесаобленерго". Сам Бабаков заперечував володіння українськими обленерго.

Актуально Антимонопольний комітет очолила Ольга Піщанська: що про неї відомо

Наразі АМКУ не оприлюднив інформації про те, чи досліджували зв'язок між Pumori Enterprises Investments Ltd та Бабаковим і його бізнесовими партнерами.

Що відом про готель "Дністер"?

Це приватний чотиризірковий готель у Львові зі 165-ма номерами. Будівля готелю на вулиці Матейка була зведена на початку 1980-х років. "Дністер" входить до трійки найбільших готелів Львова разом із "Львовом" (240 номерів) та "Супутником" (202 номери).