На "Арені Львів" планували вакцинувати 500 людей щодня. Центр працює лише у вихідні.

До теми На "Арені Львів" стартувала масова вакцинація від COVID-19: відео

На "Арені Львів" вакцинували першу 1000 людей

Голова ЛОДА Максим Козицький розповів, що в центрі вакцинації, який розгорнули на "Арені Львів", протягом вихідних вакцинували понад 1000 людей.

Друзі, перших 2 дні роботи новоствореного Центру вакцинації пройшли успішно. Попередньо планували щепити близько тисячі осіб. Вакцинували 1041 мешканця Львівщини, зареєстрованого у додатку "Дія",
– зазначив Козицький.

Він додав, що Львівщина є лідером за темпами вакцинації. Станом на 31 травня в області щепили майже 78 тисяч людей. Голова ЛОДА зазначив, що центр вакцинації на "Арені Львів" працюватиме й у наступні вихідні дні. Доїхати туди можна на спеціальному автобусі безкоштовно. З 10:00 у суботу та неділю він відправлятиметься з площі Петрушевича.

Козицький розповів, що за наявності додаткової вакцини, у Львові можуть розгорнути такі центри вакцинації й в інших районах.

"На сьогодні кількість виявлених випадків захворювання на COVID-19 на Львівщині зменшилася, однак закликаю мешканців Львівщини дотримуватись протиепідемічних заходів та берегти себе. Вакцинація – це наразі єдиний механізм у боротьбі з пандемією", – підсумував голова ЛОДА.